
Пластиковий пояс вірності маленький, Клітка цнотливості для пеніса, Червоний
2 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI53137
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пограйте з вашою другою половинкою в ігри в стилі БДСМ. Зможете довіритися своїй партнерці і віддати їй ключі від пояса цнотливості? Вирішуйтеся! Зробіть ваше інтимне яскравою і непередбачуваною. Дозвольте вашій партнерці робити з вами все, що вона захоче! Діаметри 4 кілець (в комплекті): (3.7 см, 4.2 см, 4.7 см, 5 см)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Довжина робочої частини | 58 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴




