
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса, CB-3000
3 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI11806
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Комфортний пояс вірності для чоловіків.
- Всі краї дуже гладкі і безпечні.
В комплект входить:
- Передня частина клітки становить близько 7,6 см з діаметром 3.8 см
- Опорне кільце діаметром 4,5 см
- Один латунний замок з ключами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Довжина робочої частини | 76 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴



