
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса, Чорний
2 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI15902
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій виготовлено з нержавіючої сталі чорного кольору. Функція пояси вірності полягає в його здатності утримати чоловіка від досягнення повної ерекції. В комплект входить латунний замок.
Розміри:


- Довжина 11 см,
- Діаметр 4,5 см,
- Внутрішній діаметр 3,6 - 5,6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Діаметр | 36 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575 ₴




