
Силіконовий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Прозорий
2 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI15914
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це пристрій вірності виготовлено з високоякісного силікону і забезпечує найкращий комфорт.

- В комплект входять замок і ключі.
- Розміри: 8.8 см довжина, 3.2 см діаметр
- 3 кільця розмірами в діаметрі - 4 см, 4.4 см, 4.8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Довжина робочої частини | 88 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885 ₴



