
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, V3 Maxi, Прозорий
2 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI58195
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект максимум V3 (нова модель)
Поставляється в оригінальній і стриманою упаковці з 1 трубкою, 4 кільцями, 1 замочком і 2 ключами.


- Довжина усередині трубки: 65 мм (2,54 дюйма)
- Внутрішній діаметр трубки: 35 мм (1,4 дюйма)
- Кількість повітряних отворів: 3
- Діаметр 36 мм (1,41 дюйма)
- Діаметр 40 мм (1,55 дюйма)
- Діаметр 45 мм (1,75 дюйма)
- Діаметр 50 мм (1,95 дюйма)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575 ₴




