
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
2 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI11684
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Тримайте його на відстані за допомогою цього пристрою цнотливості!
- Сила пристрою полягає в тому, що воно може утримувати партнера у досягненні повної ерекції.
- Внутрішній діаметр кільця 4.3 см, діаметр трубки 3,4 см, довжина 10 см
- В комплект входить замок з ключем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴



