
Силіконовий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса з шипами всередині, Прозорий
2 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25080
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Пристрій цнотливості виготовлений із прозорого силікону.
- Довжина загальна 9,5 см, довжина робочої частини 6,5 см
- Діаметр робочої частини 3,3 см, діаметр кільця 4,5 см
- Вага 110 грам. Має 7 вентиляційних отворів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Оздоблення та прикраси | Шипи |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴




