
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Закрита клітка для пеніса
2 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI13948
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стальний пристрій цнотливості з медичної сталі нержавіючої

- Влаштуйте вашому партнерові трохи складний час!
- Простий і функціональний дизайн. всі краї дуже гладкі!
- Довжина становить 12,7 см, внутрішній діаметр труби 3,8 см, діаметр хромованого кільця 4,5 см.
- Кривизна пристрою дозволяє непомітно носити його в громадських місцях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Довжина робочої частини | 127 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885 ₴



