
Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі з кільцем
2 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48380
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Матеріал: нержавіюча сталь 304
- Розмір: довжина приблизно 9 см, довжина клітки 7 см, діаметр 32 мм, довжина катетера 8 см, діаметр 8 мм
- Діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 160 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 315 ₴



