
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Прозорий
2 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI53135
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс вірності для чоловіків з 4 насадками — обмежить доступ до геніталій Вашого партнера.

- Пояс підходить не тільки для сесійних ігор, але і для постійного носіння.
- Він має отвори для гігієни, вентиляції і сечовипускання.
- Пояс цнотливості має класичний корпус з якісного силікону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 67 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴



