
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса
2 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48375
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний пояс вірності маленький
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴









