
Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі з потрійним кільцем - Жезл принца
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25105
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Виготовлені з медичної нержавіючої сталі.
- Довжина: близько 80 мм
- Клітка з двох кілець: 33 мм та 38 мм, в нижній частині діаметр 3 кільця: 35 мм
- Довжина катетера: 90 мм
- Діаметр отвору близько 4 мм
- Вага: близько 175 р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴



