
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса - Равлик
3 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI31824
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксатор-пояс зроблений з медичної сталі, красивий і зручний. Можна носити під одягом і справляти нужду коли завгодно.довжина по колу - 21смдиаметр великого кільця - 5,5 сммаленьких кілець - 4смвес становить приблизно 185м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 185 г |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина робочої частини | 210 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴



