
Силіконовий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Рожевий
2 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI34138
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це пристрій вірності малинового кольору виготовлено з високоякісного силікону і забезпечує найкращий комфорт.
Розміри:


- 8.8 см довжина, 3.2 см діаметр і три розміру діаметра кільця - 4 см, 4.4 см, 4.8 см.
- В комплект входять замок і ключі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Довжина робочої частини | 88 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885 ₴



