
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48940
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс вірності PA600 виготовлений з високоякісної медичної сталі. Включає замок для додаткової безпеки. Функція пояси вірності полягає в його здатності утримувати чоловіка від досягнення повної ерекції.
- Загальна довжина: близько 65 мм
- Внутрішній діаметр: близько 29 мм.
- Вага 91 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 095 ₴



