
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса із золотою головою бика
1 875 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI59103
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стальний пристрій цнотливості
Золота голова бика
Пояс цнотливості виготовлений з високоякісної медичної стали золотистого кольору.
Індивідуальний дизайн пристрою цнотливості у формі бика з рогами, додатково прикрашений синіми очима для ще більшої реалістичності.
У комплект поставки входить:


- Кільце: 45 мм.
- Металевий замок.
- Клітка цнотливості: 80 мм x 40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 178 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴




