
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса
3 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI52504
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс вірності пропонує можливість тримати свого чоловіка від отримання повної ерекції. Уявіть собі, що ваш партнер чоловічої статі під вашим повним контролем, до точки, де ви можете порушити його, але він не зможе отримати повну ерекцію.
Пристрій цнотливості виготовлено з високоякісної медичної сталі.


- Загальна довжина 65 мм,
- Діаметр 32 мм
- Діаметр кільця 45 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Золотистий |
| Діаметр кільця | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 175 ₴




