
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 780 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI59098
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новітнє сріблясте пристрій цнотливості з нержавіючої сталі

- Повний продукт:
- одна клітка цнотливості
- одне Кільце для пояси вірності (40/45/50 на вибір)
- один Замок вірності для чоловіків
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Вага: 220 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴





