
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI56637
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клітка цнотливості замикаючого замку з нержавіючої сталі

- Загальна довжина: близько 70 мм, внутрішній
- Внутрішній діаметр стопорного штифта: 6 мм.
- Діаметр: близько 29 мм.
- Вага-близько 130 р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 130 г |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴




