
Пластиковий пояс вірності CB 6000, Клітка цнотливості для пеніса, Чорний
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI13953
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴





