
Пластиковий пояс вірності маленький, Пристрій цнотливості, Holy Trainer, Клітка для пеніса, V2, Чорний
2 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48475
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова модель Holy Trainer клітка цнотливості V2 забезпечить ще більше задоволення. Нова система блокування Magic Locker дозволить легко закривати на ключик пристрій.
Пристрій виготовлений із полікарбонату. Функція поясу вірності полягає у його здатності утримувати чоловіка від досягнення повної ерекції
Розміри:
- Довжина трубки: 48 мм
- Внутрішній діаметр: 34 мм
- Кількість вентиляційних отворів: 3
Обладнано 4 кільцями:
- Діаметр 36 мм
- Діаметр 40 мм
- Діаметр 45 мм
- Діаметр 50 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trainer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Діаметр | 36 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 48 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 235 ₴



