
Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі з кільцем
2 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI48352
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клітка для Члена Бдсм катетером

- Матеріал: нержавіюча сталь 304
- Розмір: приблизно 9 см в довжину, 33 мм в діаметрі,
- Довжина катетера 9 см, діаметр 8 мм
- Діаметр кільця всього 3 розміру, 40 мм, 45 мм, 50 мм
- За замовчуванням відправлено кільце 45 мм.
- Вага: 240 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 240 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325 ₴



