
Шкіряний нашийник для людини з затискачами для сосків на ланцюжках для садо мазо ігор bdsm, чорний
865 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25085
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошійник із замінника шкіри з регулюванням розміру і розчиненими ланцюгами з прищепками для сосків.
- Довжина шейника 49 см.
- Довжина цепей 16 см.
- Охолодження шиї від 32 до 46 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Довжина робочої частини | 490 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Нашийник |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


