
Бдсм катетер для чоловічої уретри з кільцем для пеніса з шипами
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25237
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце на пеніс з гострими шипами регульованої довжини та знімним уретральним катетером.
Характеристики:

- Повна довжина уретрального катетера: 62 мм
- Ефективна довжина катетера: 37 мм
- Максимальний діаметр катетера: 8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 28 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Уретральний катетер |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴




