
Бдсм катетер для чоловічої уретри з силіконовим кільцем для пеніса
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI40631
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Виготовлено з медичної нержавіючої сталі, що не містить нікелю.
- Чорне силіконове кільце на головку
- Загальна довжина близько: 115 мм
- Робоча довжина: близько 80 мм
- Діаметр: 8 мм
- Вага: 40 грам.
- Два чорні силіконові кільця діаметром близько 30 мм і 25 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Уретральний катетер |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


