
Пластиковий пояс вірності CB-3000, Клітка цнотливості для пеніса, Червоний
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI13957
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми настійно рекомендуємо застосовувати цей прилад з використанням дитячого масла або крему - це дозволить природного руху пеніса.


- Дуже міцний матеріал - полікарбонат.
- Легкий вага виробу, зручно для очищення.
- Присутній різні розміри поясу.
- Це дозволить підібрати свій прилад.
- У набір також входить стопорний штифт, замок і ключ.
- Внутрішня довжина 8 см, діаметр 4 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴




