
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса у формі голови свині, Прозорий
2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60136
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозорий пояс вірності у формі голови свині з полімеру
>- Загальна висота становить близько 163 мм
- Висота клітки становить 65 мм.
- Внутрішній діаметр складає 35 мм
- Оснащений 4 кільцями.
- За замовчуванням відправляємо прозорий.
- Вага: 125 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 125 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴




