
Пояс вірності маленький, Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60149
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: натуральний ПВХ, АБС.
- Розмір продукту: 23 см, 4,8 см.
- Вага продукту: 0,526 кг.
- Особливості: багатошвидкісна вібрація, водонепроникність, відсутність фталатів і латексу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 195 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴




