
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60157
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова клітка цнотливості з нержавіючої сталі
- Матеріал: нержавіюча сталь 304
- Розмір: загальна довжина близько 110 мм, висота клітки 100 мм, внутрішній діаметр 37 мм.
- внутрішній діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 225 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 225 г |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴




