
Пояс вірності маленький, Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60133
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

- Загальна висота становить близько 70 мм, висота клітки 50 мм, внутрішній діаметр 37 мм,
- Внутрішній діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 213 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 217 г |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 175 ₴




