
Силіконовий пояс вірності CB-6000, Клітка цнотливості для пеніса (коричневий)
2 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI47521
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконове пристрій цнотливості CB-6000
Силіконове пристрій цнотливості CB-6000 пропонує максимальний комфорт і безпеку у використанні.
Конструкція складається з трьох взаємопов'язаних частин, які поєднуються один з одним, як головоломка.

- Розмір 10 * 3.5 см
- Розмір кільця: 1.5" 1.75" 1.875" 2" 2.25"(включає 5 кілець)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 315 ₴



