
Середній силіконовий кляп-куля з ремінцем і металевим стрижнем всередині для бдсм рожевий
815 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI54575
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Кляп |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴





