
Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі зі знімним кільцем для головки
3 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25114
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс вірності з катетером
клітка для пеніса зі знімним кільцем
- Виготовлений із медичної нержавіючої сталі, що не містить нікелю.
- Діаметр закріплений на клітці на кільці 33 мм.
- Діаметр кільця розсувної клітки становить 30 мм.
- Застібка – 48 мм.
- Вага – 205 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stainless Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 025 ₴



