
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса
3 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60500
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: нержавіюча сталь 304 NEW-114
- Розмір: загальна довжина приблизно 57 мм, висота клітки 40 мм, внутрішній діаметр 33 мм.
- Внутрішній діаметр кільця: 45 мм.
- Вага: 150 грамів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stainless Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴




