
Пластиковий пояс вірності маленький, Клітка цнотливості для пеніса, Чорний
3 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60487
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайнерський пояс вірності для члена обмежує від дотику до геніталій для сексуального задоволення і дає можливість контролю над сексуальною насолодою обох партнерів.
Кільце 45мм, вагу цього елемента становить приблизно 375 грам.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NUB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 95 г |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Довжина робочої частини | 34 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴



