
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса з головою тигра
3 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61009
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Нова надмала клітка цнотливості з головою тигрів A
- Матеріал: нержавіюча сталь 304
- Розмір: загальна довжина близько 60 мм, висота клітки 42 мм, внутрішній діаметр 33 мм.
- Внутрішній діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 170 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 170 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 42 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 025 ₴






