
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Чорний
3 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61089
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Пояс вірності виготовлений за допомогою технології 3D друкування з якісного матеріалу нейлон.
- У комплекті: 4 кільця різних розмірів (40мм, 43мм, 44мм, 46мм) та набір ключів із замком.
- Дуже зручний та комфортний у використанні.</li>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 125 г |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 345 ₴







