
Пластиковий пояс вірності маленький, Клітка цнотливості для пеніса з кільцем PA, Білий
2 735 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61047
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий пояс вірності для члена з кільцем PA
- Матеріал: АБС-пластик
- Розмір кільця: 40 /43 /44 /46 мм
- Розмір клітки: як показано
- Вага: близько 120 грам
- Колір: чорний, білий, рожевий на ваш вибір
- У комплекті: 1 кліткка + 4 кільця (кільця PA не входять до комплекту)
- Цю клітку цнотливості можна використовувати окремо або з кільцем PA (кільце PA необхідно набувати окремо)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 735 ₴





