
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса
3 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60475
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективний пристрій для утримання чоловіка від досягнення повної ерекції.
Розміри:
- внутрішній діаметр кільця становить 4.5 см,
- внутрішній діаметр трубки 3,5 см,
- внутрішня довжина клітки 4 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 145 ₴




