
Пластиковий пояс вірності, Пристрій цнотливості з перфорованою кліткою для пеніса, Чорний
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61499
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова клітка цнотливості 3D Honeycomb - можна вибрати кільце, що згинається / плоске кільце

- Матеріал: нейлонова смола
- Процес: 3D-друк
- 1 клітка + 4 кільця + 1 потаємний замок (додатковий відповідний стопорний штифт + 5 кодових замків)
- Вага: близько 90-100 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴






