
Пояс вірності маленький, Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60339
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Остання маленька модель цнотливості з нержавіючої сталі
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Повний продукт: одна клітка + одне кільце + один секретний замок
- Вага: 250 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 38 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴



