
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Салатово-білий
2 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI58610
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
клітка цнотливості зі смоли робить високоякісну смолу гіпоалергенною та безпечною для тіла. Манжетні кільця CB6000s Cage 4 розмірів забезпечують зручну посадку для більшості людей. Має 2 ключі та витончений замок, що передає управління вашому партнеру.
- Стиль: клітка цнотливості зі смоли.
- Матеріал: високоякісна смола.
- Розмір клітки: 58 мм, діаметр 31 мм.
- Розмір кільця: 40 мм; 43мм; 48 мм; 52мм.
- Вага: близько 150 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Довжина робочої частини | 58 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 315 ₴






