
Чотиришарова Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі з кільцем
3 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI25109
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлений із медичної нержавіючої сталі, що не містить нікелю.
Повністю закритий пристрій цнотливості чотиришарова клітка для члена ZA071
- Довжина: близько 6 см.
- Розмір: близько 33 см.
- Вага близько 325 грам.
- Кільце: трубка з нержавіючої сталі діаметром близько 50 мм пригвинчується до клітки, її можна зняти. (діаметр середнього отвору 6 мм, довжина 70 мм).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 325 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 445 ₴



