
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса з довгою багатоніжкою та двома
3 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI40611
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий пристрій цнотливості з довгою багатоніжкою та двома кільцями.
- Розмір: клітка: 14 см у довжину, 3,3 см у діаметрі;
- Дві кільця: 40 мм та 45 мм у діаметрі.
- Вага цього предмета становить приблизно 443 р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 443 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина робочої частини | 140 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴


