
Клітка цнотливості для чоловіків з катетером для уретри з медичної сталі з подвійним кільцем
3 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI40615
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий пристрій цнотливості з заглушкою для розтягування уретри та двома кільцями.
Розміри:
- клітка: 4 дюйми в довжину, 1,3 дюйми в діаметрі;
- Уретральний катетер: довжина 2 дюйми, діаметр 0,25 дюйми;
- Два кільця: діаметром 1,6 дюйма та 1,75 дюйма.
- Вага цього предмета становить близько 355 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 355 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 445 ₴


