
Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Пояс вірності маленький, Клітка для пеніса
2 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61067
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій цілюща з неіржавкої сталі, кліткка для члена ZS146
- Розмір: загальна довжина приблизно 30 мм, діаметр 32 мм,
- Діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 126 грамів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 126 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885 ₴





