
Пластиковий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, Regular, Чорний
3 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60535
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 165 г |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320 ₴






