
Сталевий пояс вірності, Клітка цнотливості для пеніса, HT V4 Maxi
4 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI61099
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HTV4 з нержавіючої сталі: потовщений, нано, маленький, стандартний, максі
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Є багато варіантів: nub, nano, small, standard, maxi.
- Складання: клітка + кільце 45 мм + замок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NUB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 355 г |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип інтимної іграшки | Пояс вірності |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 675 ₴





