
Пояс вірності маленький, Сталевий пристрій цнотливості для чоловіків, Клітка для пеніса
3 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI60510
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: нержавіюча сталь 304.
- Розмір: загальна довжина близько 80 мм,
- Висота клітини 61 мм,
- Внутрішній діаметр 33 мм.
- Внутрішній діаметр кільця: 45 мм
- Вага: 170 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 170 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 61 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 095 ₴




