
Вібраційне кільце на пеніс і мошонку для підтримки ерекції
1 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: IXI64318
+380 (97) 533-24-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібрувальне кільце для чоловічого пінису та яєчок
- Насолоджуйтесь тривалою та інтенсивною стимуляцією з кільцем для пеніса та яєчок Saturn з колекції Hueman.
- Кільце обмежує приплив крові, що робить ваш пеніс та яєчка особливо чутливими до дотиків, а ваша ерекція відчуватиметься твердішою та тривалішою.
- Кільце має 10 різних налаштувань вібрації (3 швидкості та 7 режимів).
- Вона має міцну серцевину з м'яким силіконовим покриттям для комфортного використання.
- Кільце повністю водонепроникне, тому ви навіть можете брати його з собою в душ або ванну.
- Ви можете заряджати його за допомогою USB-кабелю, що додається.
- Очищайте кільце після використання за допомогою очисника для іграшок та теплої води.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hueman |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Водостійкість | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 85.0 |
| Функція вібрації | Так |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Висота | 22 мм |
| Основні | |
| Підлога | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴











